גלריית המומחים

גלריית המומחים

 • ד"ר סיגל שלח | מנכ"לית ג'וינט ישראל
  בעלת תאר דוקטור מאוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי עבודה בתחום של הגירה ותעסוקה. בשנת 2001 הצטרפה לצוות המחקר של מינהל המחקר והכלכלה במשרד התמ"ת ושימשה שם כחוקרת בכירה בתחומים מגוונים של פעילות המשרד במהלך שש שנים. במהלך תקופה זו הייתה מעורבת בניהול, יישום ומעקב של תוכניות לשילוב אוכלוסיות בתעסוקה. ב 2007 הצטרפה סיגל לתבת, מיזם התעסוקה של ג'וינט ישראל וממשלת ישראל וניהלה את פיתוח תכניות התעסוקה בתחום החברה הערבית, עולים וקשרי מעסיקים. מ-2012 משמשת סיגל כמנכ"לית תבת. מ-2018 משמשת כמנכ"לית ג'וינט ישראל.
 • מר יוסי היימן | מנכ"ל אשל
  תא"ל במיל' יוסי היימן בעל ניסיון ארוך שנים בפיקוד ובניהול במסגרת שורה של תפקידים בהם מפקד גדוד בגולני, מפקד בית הספר לקצינים (בה"ד 1), מפקד אוגדת הצנחנים 98, קצין חי"ר וצנחנים ראשי ובתפקידו האחרון בצה"ל כראש החטיבה האסטרטגית באגף התכנון. לג'וינט הצטרף היימן לאחר 3 שנים כמנכ"ל עיריית ירושלים. הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון מהנדס כלכלה וניהול מהטכניון ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה.
 • ד"ר רמי סולימני | מנכ"ל אשלים
  רמי החל את דרכו כמדריך של"ח, מורה לגיאוגרפיה ומנהלו הראשון של בי"ס "מפנה", (על פעילותו זו זכה בשנת 1992 בפרס מיוחד מטעם הסתדרות המורים). את עבודת הדוקטורט שלו, במסגרת המרכז לחקר החינוך באוניברסיטת סאסקס באנגליה, הקדיש לחקר סוגיות בתהליך הובלת שינוי במערכת החינוך. ב- 8 השנים האחרונות ד"ר סולימני הוא מנכ"ל אשלים. בנובמבר 1997 קיבל את פרס יו"ר הכנסת לאיכות החיים, כאות הוקרה להישגיו בתחום קידום חינוך הנוער בישראל. ביום העצמאות 2001 קיבל תואר אזרח כבוד בעיר הולדתו קרית מלאכי, על תרומתו לקידום מערכת החינוך וקליטת העלייה בעיר ובשנת 2012 נכלל ברשימת 50 אנשי החינוך המשפיעים ביותר בישראל.
 • גב' עינב אהרוני-יונס | מנכ"לית תבת
  עינב אהרוני-יונס, מנכ"לית תבת, ג'וינט ישראל, מרכז הפיתוח המוביל בישראל לחדשנות חברתית בתעסוקה. עד קיץ 2018 כיהנה עינב כמנכ"לית חברת קודאק ישראל והייתה מנהלת החדשנות העולמית של החברה. (NYSE:Kodak) בנוסף הייתה חברת מועצת המנהלים של ICB ישראל סין ביוטק השקעות, אשר עוסקת בהשקעות בתחום הבריאות הדיגיטלית. (TASE:ICB) עינב בעלת ניסיון רב בעבודה בסביבה רב לאומית, עם רקורד של ניהול צוותים וארגונים בתקופת שינוי. היא שירתה ביחידת המודיעין הישראלית 8200 וכיום יושבת בוועד המנהל של עמותת הבוגרים של היחידה. עינב בעלת תארים במשפטים ובחשבונאות, היא גם מגשרת מוסמכת ובעלת תואר שני בפילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית מאוניברסיטת תל אביב.
 • גב' אביטל סנדלר-לף | מנהלת ג'וינט ישראל מעבר למגבלות
  מזה כשני עשורים, משרתת אביטל סנדלר-לף במסגרות שונות של ארגון הג'וינט, כאשר בתפקידה הנוכחי היא מנכ"לית מסד נכויות - שותפות אסטרטגית בין ג'וינט ישראל, ממשלת ישראל וקרן משפחת רודרמן, לפיתוח שירותים חברתיים לאנשים עם מוגבלות. את דרכה המקצועית החלה אביטל כיועצת לקבוצות של צעירים עם מוגבלות נפשית, משם התפתחה להיות מרצה במחלקה לריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב והתמחתה בשילוב אנשים עם מוגבלות בקהילה כמו גם במחקרי הערכת תכניות. לאחר מכן השתלבה כחוקרת במכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל, כאשר בתפקיד זה פיתחה תכנית אב ליישום חוק החינוך המיוחד באמצעות סיוע טכנולוגי. כיום, מובילה אביטל שיתופי פעולה בין הממשלה, המגזר השלישי והסקטור הפרטי לטובת פיתוח שירותים חברתיים לשילוב של אנשים עם מוגבלות באופן עצמאי בקהילה.
 • מר רני דודאי | מנכ"ל מכון אלכא למנהיגות וממשל
  בוגר תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, מוסמך במנהל עסקים עם התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש באוניברסיטת חיפה, וכן מוסמך בעבודה סוציאלית התמחות קלינית מאוניברסיטת בר אילן. בוגר תכנית מנהיגות "מעוז-SEAL" ובכלל זה תכניות פיתוח מנהלים בכירים במסגרת Harvard Business School. בעבר, מנכ"ל קבוצת גבים, יזם ומייסד עמותת קד"מ ילדים ונוער בישראל. חבר דירקטוריון NPTech - טכנולוגיה למגזר השלישי (חל"צ).