גלריית המומחים

גלריית המומחים

 • פרופ' יוסי תמיר | מנכ"ל ג'וינט ישראל
  פרופ' תמיר הינו מרצה בביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית, וחבר בדירקטוריונים שונים דוגמת "המשקם" וקרן גרוס. קודם לתפקידו כמנכ"ל ג'וינט ישראל, שימש פרופ' תמיר כמנכ"ל הראשון של תבת, מנכ"ל אשלים, מנכ"ל אשל, מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי וכן מנכ"ל מכון המחקר מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל. בעבר היה גם חבר במספר וועדות ציבוריות כמו: מרווחה לתעסוקה, רפורמה במס הכנסה, הועדה לבחינת מערכת הבריאות, הועדה לבחינת גיל הפרישה וועדת שרון לבחינת זכויות הנכים. פרופ' תמיר הינו בעל תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הרווארד, ותואר שני בכלכלה, סיים לימודי משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל.
 • מר יוסי היימן | מנכ"ל אשל
  תא"ל במיל' יוסי היימן בעל ניסיון ארוך שנים בפיקוד ובניהול במסגרת שורה של תפקידים בהם מפקד גדוד בגולני, מפקד בית הספר לקצינים (בה"ד 1), מפקד אוגדת הצנחנים 98, קצין חי"ר וצנחנים ראשי ובתפקידו האחרון בצה"ל כראש החטיבה האסטרטגית באגף התכנון. לג'וינט הצטרף היימן לאחר 3 שנים כמנכ"ל עיריית ירושלים. הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון מהנדס כלכלה וניהול מהטכניון ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה.
 • ד"ר רמי סולימני | מנכ"ל אשלים
  רמי החל את דרכו כמדריך של"ח, מורה לגיאוגרפיה ומנהלו הראשון של בי"ס "מפנה", (על פעילותו זו זכה בשנת 1992 בפרס מיוחד מטעם הסתדרות המורים). את עבודת הדוקטורט שלו, במסגרת המרכז לחקר החינוך באוניברסיטת סאסקס באנגליה, הקדיש לחקר סוגיות בתהליך הובלת שינוי במערכת החינוך. ב- 8 השנים האחרונות ד"ר סולימני הוא מנכ"ל אשלים. בנובמבר 1997 קיבל את פרס יו"ר הכנסת לאיכות החיים, כאות הוקרה להישגיו בתחום קידום חינוך הנוער בישראל. ביום העצמאות 2001 קיבל תואר אזרח כבוד בעיר הולדתו קרית מלאכי, על תרומתו לקידום מערכת החינוך וקליטת העלייה בעיר ובשנת 2012 נכלל ברשימת 50 אנשי החינוך המשפיעים ביותר בישראל.
 • ד"ר סיגל שלח | מנכ"לית תבת
  בעלת תאר דוקטור מאוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי עבודה בתחום של הגירה ותעסוקה. בשנת 2001 הצטרפה לצוות המחקר של מינהל המחקר והכלכלה במשרד התמ"ת ושימשה שם כחוקרת בכירה בתחומים מגוונים של פעילות המשרד במהלך שש שנים. במהלך תקופה זו הייתה מעורבת בניהול, יישום ומעקב של תוכניות לשילוב אוכלוסיות בתעסוקה. ב 2007 הצטרפה סיגל לתבת, מיזם התעסוקה של ג'וינט ישראל וממשלת ישראל וניהלה את פיתוח תכניות התעסוקה בתחום החברה הערבית, עולים וקשרי מעסיקים. מ-2012 משמשת סיגל כמנכ"לית תבת.
 • גב' אביטל סנדלר-לף | מנהלת מסד נכויות
  מזה כשני עשורים, משרתת אביטל סנדלר-לף במסגרות שונות של ארגון הג'וינט, כאשר בתפקידה הנוכחי היא מנכ"לית מסד נכויות - שותפות אסטרטגית בין ג'וינט ישראל, ממשלת ישראל וקרן משפחת רודרמן, לפיתוח שירותים חברתיים לאנשים עם מוגבלות. את דרכה המקצועית החלה אביטל כיועצת לקבוצות של צעירים עם מוגבלות נפשית, משם התפתחה להיות מרצה במחלקה לריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב והתמחתה בשילוב אנשים עם מוגבלות בקהילה כמו גם במחקרי הערכת תכניות. לאחר מכן השתלבה כחוקרת במכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל, כאשר בתפקיד זה פיתחה תכנית אב ליישום חוק החינוך המיוחד באמצעות סיוע טכנולוגי. כיום, מובילה אביטל שיתופי פעולה בין הממשלה, המגזר השלישי והסקטור הפרטי לטובת פיתוח שירותים חברתיים לשילוב של אנשים עם מוגבלות באופן עצמאי בקהילה.
 • מר רני דודאי | מנכ"ל מכון אלכא למנהיגות וממשל
  בוגר תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, מוסמך במנהל עסקים עם התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש באוניברסיטת חיפה, וכן מוסמך בעבודה סוציאלית התמחות קלינית מאוניברסיטת בר אילן. בוגר תכנית מנהיגות "מעוז-SEAL" ובכלל זה תכניות פיתוח מנהלים בכירים במסגרת Harvard Business School. בעבר, מנכ"ל קבוצת גבים, יזם ומייסד עמותת קד"מ ילדים ונוער בישראל. חבר דירקטוריון NPTech - טכנולוגיה למגזר השלישי (חל"צ).