אביטל סנדלר-לף תתמנה לתפקיד מנכ"לית המחלקה לפיתוח בינלאומי (GRID) בג'וינט

אביטל סנדלר-לף תתמנה לתפקיד מנכ"לית המחלקה לפיתוח בינלאומי (GRID) בג'וינט

05/12/2019
אנחנו שמחים לברך על בחירתה של אביטל סנדלר-לף, מנהלת "ישראל מעבר למגבלות" בג'וינט, לתפקיד מנכ"לית המחלקה לפיתוח בינלאומי (GRID) בג'וינט העולמי.
 
אביטל צפויה להתחיל תפקיד זה בינואר 2020, כאשר מאחוריה ניסיון מגוון ורב-שנים בפיתוח תכניות, ניהול, גיוס משאבים וניהול שותפויות מורכבות בשדה הלאומי והבינלאומי. בתפקידה הנוכחי, מובילה אביטל את השותפות שלנו בג'וינט יחד עם ממשלת ישראל וקרן משפחת רודרמן למען קידום חיים עצמאיים ומיטביים ככל הניתן לאנשים עם מוגבלות בישראל.
 
מאז נכנסה לתפקידה הנוכחי בשנת 2012, תקציב השותפות גדל משמעותית, הפעילות הגיעה לכ-50 ישובים ברחבי הארץ, ופותחו שירותים מגוונים המסייעים לעשרות אלפי אנשים עם מוגבלות לחיות באופן עצמאי בקהילה. הצלחת השותפות הגיעה גם לחו״ל, עם זכייה בפרסים בינלאומיים.
 
אנחנו רוצים להודות לאביטל על תקופת כהונתה בג'וינט ישראל, ולאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש והמאתגר. כולנו בטוחים שגם בתפקידה החדש, תצליח לייצר עולם טוב יותר. בהזדמנות זו נודה גם למנדי וינסטון, מנכ"לית GRID היוצאת, על פועלה ונאחל גם לה הצלחה רבה בתפקידה החדש מחוץ לג'וינט.
 
נושא האנשים עם מוגבלות נמצא בליבת העשייה של הג'וינט מאז הקמתו. הנושא ממשיך לעמוד כאתגר חברתי משמעותי במסגרת האסטרטגיה הארגונית החדשה שלנו, והעשייה הקיימת תימשך יחד עם השותפים שלנו לדרך.