אפרת שטרן נבחרה לתפקיד המנהלת החדשה של ג׳וינט-"ישראל מעבר למגבלות"

אפרת שטרן נבחרה לתפקיד המנהלת החדשה של ג׳וינט-"ישראל מעבר למגבלות"

16/03/2020
שמחים לעדכן שאפרת שטרן נבחרה לתפקיד המנהלת החדשה של ג׳וינט-"ישראל מעבר למגבלות", השותפות שלנו בג׳וינט עם ממשלת ישראל וקרן משפחת רודרמן לפיתוח מענים לאתגרי אנשים עם מוגבלות.
 
אפרת בעלת ניסיון רב בהובלת תהליכים ושותפויות בין-מגזריות לקידום מדיניות ושירותים ולפיתוח פתרונות אפקטיביים סביב אתגרים חברתיים בעולמות התוכן של הזקנה ואנשים עם מוגבלות. בארבע השנים האחרונות הייתה חלק מהנהלת האגף והובילה את החשיבה האסטרטגית ובתוכם נושאים כגון שירות מוכוון אדם והדיור העצמאי לאנשים עם מוגבלות.
 
היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני מתכנית שוורץ לניהול מלכ"רים של האוניברסיטה העברית. ניסיון עשיר זה יתרום לתפקידה החדש על מנת לייצר השפעה מערכתית, לפתח מודלים ותכניות פיילוט ולקדם שוויון הזדמנויות לחיים עצמאיים והשתתפות של אנשים עם מוגבלות בחברה.
 
בתפקידה זה היא מחליפה את אביטל סנדלר-לף, שהובילה את האגף בעשור האחרון והתקדמה לאחרונה לניהול GRID, המחלקה לפיתוח בינלאומי ולסיוע במשברים ואסונות, בג׳וינט העולמי.
 
אגף ג׳וינט-ישראל מעבר למוגבלות, הוקם אצלנו כשותפות בין הג׳וינט, ממשלת ישראל וקרן משפחת רודרמן בשנת 2009 (תחת השם מסד-נכויות) כדי לפתח שירותים לשילוב אנשים עם מוגבלות בישראל. שותפות זו נסמכה על הניסיון הרב שהיה לג׳וינט בנושא המוגבלויות במשך שנים רבות, הן באגף נכויות ושיקום בעבר ועוד מימי ג׳וינט-מלב״ן.
 
השותפות הייחודית הזו שילבה גם לראשונה קרן פילנתרופית כחלק אינטגרלי בבסיס האסטרטגי שלה. לאורך השנים פותחו במסגרת זו מגוון רב של פתרונות פורצי דרך דוגמת המרכזים לחיים עצמאיים, קהילות תומכות אנשים עם מוגבלות, קהילות נגישות, מערכים להנגשת האקדמיה, פתרונות דיור ותקצוב ועוד.
 
כולנו מאחלים לאפרת הצלחה רבה בתפקידה החדש.