גרונטולוגיה מעשית: כרך א'

גרונטולוגיה מעשית: כרך א'

מבט רב-מקצועי לעבודה עם אנשים זקנים
מחברים: 
דנה פרילוצקי ומירי כהן
הפקה: 
ג'וינט ישראל
שנת הוצאה: 
2015
מספר עמודים: 
352
שפות: 

בעשורים האחרונים התפתח ידע רב על ההיבטים הייחודיים של טיפול בזקנים בתוך כל אחד ממקצועות הטיפול. הידע מבוסס על ניסיון קליני ומחקרו מהווה תשתית לטיפול מקצועי מיומן בזקנים החיים בקהילה או במסגרות מוסדיות.

ידע זה מקבל ביטוי משמעותי בשני הכרכים של "גרונטולוגיה מעשית", המביאים מאמרים נבחרים, שנכתבו על ידי מיטב המומחים והעוסקים בהיבטים שונים של טיפול באדם הזקן, במיקוד על העשייה המקצועית.

הספר מציג עקרונות, תפיסות והתנסויות בעבודה עם זקנים ומעמיק את ההיכרות עם תחומי הידע והניסיון של המקצועות השונים בתחום הטיפול בזקנים. כל זאת, כדי לשפר את הטיפול ולהעניק איכות חיים טובים יותר לאוכלוסייה המבוגרת בישראל.

הספר מיועד לכל העוסקים בתחום, אנשי מקצוע, חוקרים, סטודנטים, מטפלים, מתמחים וכל מי שמעוניין להרחיב את הידע שלו בנושאי הזקנה והגרונטולוגיה.

עורכות הספר הן גרונטולוגיות ועובדות סוציאליות מהפקולטה למדעי הרווחה והבריאות באוניבסיטת חיפה: ד"ר דנה פרילוצקי, מרצה בחוג לגרונטולוגיה ופרופסור מירי כהן, ראש בית הספר לעבודה סוציאלית.

זאת הפעם הראשונה שיוצא לאור ספר בעברית, המקיף את כל נושא העבודה המעשית הקיימת ברוב מקצועות הטיפול בתחום הזקנה. הספר מצטרף לסדרה של פרסומי איכות בשפה העברית העוסקים בתחום זה ויוצא לאור על ידי ג'וינט ישראל-אשל.

סוג מדיה: 
אגף: 
תמונה: