נפתחה ההרשמה לפרס החברתי הגדול בישראל

נפתחה ההרשמה לפרס החברתי הגדול בישראל

04/11/2012

פרס זוסמן-ג'וינט בסכום של עד 25,000$ לזוכה מוענק מדי שנה לשלושה זוכים על יזמות ומצויינות בתחום השירותים החברתיים. הציבור הרחב מוזמן להגיש מועמדות על פי הפרטים באתר הפרס: www.jdc.org.il/zusman.

מזה למעלה מעשור מוענק פרס זוסמן-ג'וינט למצויינות בתחום פיתוח השירותים החברתיים בישראל. פרס זוסמן-ג'וינט נחשב לפרס הגדול ביותר בתחום העשייה החברתית בישראל, ומטרתו להגביר את המודעות לנושא החברתי ולהודות לאנשים המסייעים לקבוצות חלשות בחברה. עבודתם של הזוכים מדי שנה מדגישה את המחויבות העמוק של ג'וינט ישראל לשיפור החברה והרווחה בישראל.

כבכל שנה יוענק הפרס לשלושה זוכים (יחידים או צוותים) אשר תרמו תרומה מיוחדת ומשמעותית למצויינות בתחום השירותים החברתיים בישראל. לכל אחד משלושת הזוכים יוענק פרס בסכום של עד 25,000$. בניגוד לשנים קודמות, בהן הוענק הפרס על פי תחומי עשייה חברתית, הוחלט השנה להעניק את הפרס באופן חופשי לכל תחומי הפעילות וזאת על מנת לעודד עשייה חברתית במגוון רחב יותר של תחומים.

הפרס הינו בתרומת לארי (ז"ל) ולאונור זוסמן, אשר קיימו קשרים הדוקים עם מדינת ישראל ותרמו רבות לעידוד פרויקטים חברתיים בכלל ועם ארגון הג'וינט בפרט. משפחת זוסמן הם שותפים מסורים של ארגון הג'וינט זה שנים רבות, פעילים במגוון רחב של תכניות הג'וינט וכן ביצירת שותפות עם הג'וינט כדי לסייע לבעלי צרכים מיוחדים, לחרדים ולישראלים יוצאי אתיופיה.