ארגון הג'וינט העולמי זכה זו השנה השנייה ברציפות בדירוג העמותות הגבוה ביותר של ארגון ה Charity Navigator בארה"ב

ארגון הג'וינט העולמי זכה זו השנה השנייה ברציפות בדירוג העמותות הגבוה ביותר של ארגון ה Charity Navigator בארה"ב

07/07/2009

ה Charity Navigator הוא הגוף העצמאי הגדול ביותר להערכת עמותות בארה"ב המספק אינפורמציה והערכה על יותר מ- 5,400 גופים שונים.

ארגון הג'וינט העולמי קיבל את דירוג העמותות הגבוה ביותר (4 כוכבים) זו השנה השנייה ברציפות מארגון ה  Charity Navigatorעל כך שעלה בביצועיו על שאר עמותות הצדקה הפועלות ברחבי ארה"ב.  

לדברי מנכ"ל הג'וינט העולמי, סטיב שוויגר: "הכרה זו היא תזכורת על המחויבות והאחריות של הג'וינט הן ברמה הפיננסית והן ברמה ההומניטרית העולמית".

בנוסף נבחר ארגון הג'וינט העולמי  לאחד מעשרת הארגונים המוכרים ביותר בארה"ב בתחילת השנה ולאחד מ 100 מארגוני הצדקה המובילים של עיתון הטיימס, וכארגון צדקה מהימן של ארגון ה Better Business Bureauהאמריקני.

לדברי קו ברגר, נשיא ה :Charity Navigator"רק 19% מארגוני הצדקה שדירגנו קיבלו במהלך שנתיים רצופות את הדירוג הגבוהה ביותר של 4 כוכבים. מה שמעיד על כך שהג'וינט מבצע את פעולותיו הפיננסיות בצורה אחראית ומעוררת כבוד".

ארגון הג'וינט העולמי פועל מאז 1914 בסיוע ליהודים ולקהילות יהודיות ב 70 מדינות ברחבי העולם, בעיקר בעיתות חירום או משבר, ובפיתוח שירותיים חברתיים לאוכלוסיות חלשות בישראל.