פרס זוסמן-ג'וינט | ג'וינט ישראל

פרס זוסמן-ג'וינט

פרס זוסמן-ג'וינט

 • פרס זוסמן-ג'וינט 2019

  הגשת המועמדות לפרס לשנת 2019 הסתיימה. לא יתקבלו פניות נוספות.

  תשובות יגיעו למועמדים במהלך חודש אוקטובר.

  מזה למעלה מעשור מוענק פרס זוסמן-ג'וינט למצויינות בתחום פיתוח השירותים החברתיים בישראל. פרס זוסמן-ג'וינט נחשב לפרס הגדול ביותר בתחום העשייה החברתית בישראל, ומטרתו להגביר את המודעות לנושא החברתי ולהודות לאנשים המסייעים לקבוצות חלשות בחברה. עבודתם של הזוכים מדי שנה מדגישה את המחויבות העמוקה של ג'וינט ישראל לשיפור החברה והרווחה בישראל. כבכל שנה יוענק הפרס לשלושה זוכים (יחידים או צוותים) אשר תרמו תרומה מיוחדת ומשמעותית למצויינות בתחום השירותים החברתיים בישראל. לכל אחד משלושת הזוכים יוענק פרס בסכום של עד 25,000$.

  הפרס הינו בתרומת לאונור ולארי זוסמן זכרם לברכה, אשר קיימו קשרים הדוקים עם מדינת ישראל ותרמו רבות לעידוד פרויקטים חברתיים בכלל ועם ארגון הג'וינט בפרט. משפחת זוסמן הם שותפים מסורים של ארגון הג'וינט זה שנים רבות, פעילים במגוון רחב של תכניות הג'וינט וכן ביצירת שותפות עם הג'וינט כדי לסייע לבעלי צרכים מיוחדים, לחרדים ולישראלים יוצאי אתיופיה.

  הפרסים יוענקו עבור ייזום והפעלת תכנית התורמת תרומה משמעותית בתחומים השירותים החברתיים בישראל. בכל שנה יוענקו שלושה פרסים, השנה יוענקו הפרסים לשלושה זוכים הפועלים באחד מהתחומים הבאים: 

  א. תחום שיפור איכות החיים של אנשים החיים במצוקה כלכלית 
   
  ב. תחום קידום חיים עצמאיים ומניעת תלות של אנשים עם קשיי תפקוד בכל הגילאים
   
  ג. תחום הגברת מוביליות חברתית באמצעות תהליכים חינוכיים והכשרה מקצועית